+38 066 977 30 59 top-ua@ukr.net

Одним з видів діяльності УСП ТОП є Клуб тілесно-орієнтованої психотерапії. Мета – знайомство з методом та різними напрямками ТОП, а також для відновлення та стабілізації психологічного стану.
За 2020-2022 рр. вже були проведені низка зустрічей Клубу з різною тематикою. Теми 2 останніх зустрічей :

– «Контакт із реальністю»
– «Відновлення тіла і психіки. Як жити в воєнний та післявоєнний час?»

Як правило, зустріч проводиться кожного сезону.
До участі запрошуються спікери: члени УСП ТОП (психологи, спеціалісти з тілесно-орієнтованої психотерапії), наші друзі, партнери, а також закордонні гості. Стає доброю традицією робити зустрічі двомовними: українською та англійською мовами.

Про дату Клубу повідомляємо заздалегідь на наших сторінках в соціальних мережах (https://t.me/usp_top Телеграм канал, https://www.facebook.com/groups/1605038679772932/?ref=share сторінка в Фейсбуці).

Також цінну інформацію стосовно сезонної теми Клубу ТОП розміщуємо додатково в соціальних мережах на етапі підготовки до зустрічі, а іноді і після.

Формат проведення очно в Києві + онлайн через платформу Zoom. Тривалість 4 години з перервами на чай.

Теми Клубу обираються не випадково. Як правило, це актуальні для суспільства питання, які є важливими для обговорення і на часі.
Крім теоретичних матеріалів, спеціалісти діляться і практичними інструментами, які можна використовувати потім самостійно та які допомагають справлятися з особистісними питаннями.

Долучайтеся до Клубу ТОП у зручному для Вас форматі, розбираймося разом з важливими питаннями сьогодення.